Jdi na obsah Jdi na menu
 


Call of Duty Modern Warfare 2 / CoD 6

19. 3. 2011

Tohle je recenze hry podle mě...

Singel Player
Pokud jste hráli minulé díly série Call of Duty, tak tento díl vás v singlu nějak extra nenadchne, ale taky neurazí. Tento díl se posunul jak v grafice tak v hratelnosti, přidal mnoho dalších vylepšení ke zbraním a taky další zbraně a výbušniny. Příběh je celkem zamotaný, hrajete za více postav. Samotné mise nejsou tak hrozně nascriptované jako u jiných dílů např. u CoD7. Uprostřed hry mě jako všechny zaskočila mise kde zabíjíte na letišti civilisty, mě to osobně nějak neurazilo, je to přece jen hra, ale plno vysoce postavených lidí a recenzentů to zarazilo a znechutilo.

Multi Player 
V mulťáku je plno dobrých vylepšení a hodně zbraní na výběr. Mapy jsou nové až na pár výjimek. Jediné mapy které jsou z prvního dílu Modern Warfare je mapa Vacant a Crash. V Multiplayeru je taky možnost přidání titulů a emblémů do profilu, které postupně odemykáte děláním challangů, které znáte i z ostatních multiplayerů. V Modern Warfare 2 je taky více herních módů než v MW 1. Nechybí ani zombie mod, ale není tak dobře zprovozněný jako v MW 1. V Modrern Warfare 2 je možné po dokončení 70 levlu udělat i 1. Prestige Mod. Prestiží je v MP celkově 10 a každý vám přidá jedno volné místo na vytvoření vlastní classy.  Na začátku jich máte 5.  

Modern Warfare 2 celkově hodnotím 8,5 body z 10 a rozhodně mě zaujala jak svým dobře zpracovaným multiplayerem tak i singlem. Pro někoho tato hra může být až moc přeplácaná vylepšeními a doplňky, ale pro takový druh hráčů jako sem já jsou tyto doplňky zajímavé a velmi mi zpestřily hru.  
 
.::By Danny_EGO::.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Hraj o ceny! Napiš článek a vyhraj!

(Raketka.cz, 22. 8. 2012 14:32)

Ahoj, chceš si zahrát o hodnotné ceny na našem webu raketka.cz/? Připraveny jsou hned dvě prázdninové soutěže a šance na výhru jsou opravdu velké!

Máš web, nebo blog? Pak stačí napsat článek a umístit ho na svůj web, blog. Pět nejlepších článků získává Nintendo, Joystick, nebo Volant a jiné dárky, které jsou určeny pro nejlepší soutěžící.

Nemáš web a i tak se chceš zúčastnit soutěže? Pak stačí pozvat pár kámošů na Raketku pomocí speciálního kódu. Více informací najdeš na stránkách raketka.cz/prazdninova-soutez, na dotazy ohledně soutěže se můžeš zeptat na mejlu soutez@raketka.cz.

...

(Danny_EGO, 20. 3. 2011 11:07)

Black Ops smrdí =D jinač dík ;)

...

(Mygal, 20. 3. 2011 8:49)

Black ops 4EVER !!! XD Jinak dobrá recenze ;)

 

 


Poslední fotografieArchiv

Kalendář
<< červenec / 2021 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 74872
Měsíc: 378
Den: 7